• Adres: İ.O.S.B ESENLER SAN. SİT. ORTAKLAR İŞ MERKEZİ
    B BLOK NO : 35-36 BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL

  • İletişim: 0212 549 63 33
    info@fiberlazerci.com

UV Lazer Markalama Makinesi

UV Lazer Markalama Makinesi

Daha Çok Materyal

UV lazer markalama teknolojisi plastikten ahşapa, kağıttan metale, camdan seramiğe kadar geniş bir uygulama yelpazesini kapsamaktadır. Tek bir makinede hemen hemen tüm materyaller üzerinde markalama işlemi yapabiliyor olmanın tadını çıkarın.
 

Cam Ürünler Sorun Değil

Karbondioksit tüpler kullanan lazer kesim/kazıma/markalama makinelerinde alınan kazıma sonuçlarındaki buzlu dokulu görsel, bazı özel işler için kullanıcıları tatmin edememektedir. Üstelik bu işlemlerde malzemenin verdiği tepki sebebiyle çokça fire yaşanmaktadır. UV Lazer Markalama Makinelerinde hem hassas işler hem de çözünürlüğü daha yüksel görsel sonuçlar almak mümkün.
 

En Hassas İşleriniz İçin

Siz özelsiniz, işleriniz de öyle. Yüzeyde minimum deformasyon isteyen işleriniz için UV Lazer Markalama Makinelerini tercih edebilirsiniz. Lazer ışığının mahiyetinden sebebiyle malzeme üzerinde ısı daha az oluşur ve deformasyon minimize edilmiş olur. Ayrıca dokunun hissedilmesini istemediğiniz, elektronik parçaları, klavye tuşları, medikal ürünler gibi bir çok üründe tercih edilmektedir.