• Adres: İ.O.S.B ESENLER SAN. SİT. ORTAKLAR İŞ MERKEZİ
    B BLOK NO : 35-36 BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL

  • İletişim: 0212 549 63 33
    info@fiberlazerci.com

Masalı Fiber Markalama Makinesi

Masalı Fiber Markalama Makinesi

Fiber Lazerler teknolojileri geregˆi, uzun ömu¨rlu¨ bakım gerektirmeyen sogˆutma gereksinimi az, tu¨ketimi du¨s¸u¨k Lazer kaynaklarıdır.
 
Fiber lazer markalama makinesi ile yapacagˆınız is¸lemler silinmez, kalıcıdır. Makine c¸evre dostudur, atık olus¸turmaz. Enerji sarfiyatı du¨s¸u¨ktu¨r. Pozisyon tekrarında yu¨ksek hassasiyet sagˆlar.
 

Hız ve Hassasiyet

BM serisi fiber lazer markalama makineleri, galvonometrik lazer kafası içinde bulunan ultra hızlı aynalar sayesinde işlemlerinizi saniyeler içerisinde tamamlar. Üstelik hız performansının yanısıra sunduğu 0.01mm’lik hassasiyet değeri en detaylı işlerinizde bile mükemmel sonuç almanıza olanak tanır.
 
Görmeden almam diyorsanız; ya da almayı düşündüğünüz makinenin beklentilerinizi karşılayıp karşılamayacağını merak ediyorsanız, deseniniz ve materyalinizle Telasan – Lazerpol showroom’una gelebilir ve deneme işlemi yaptırabilirsiniz. Üstelik numune çaışması için randevu talep etmenize gerek yok. Ya da hiç showroom’umuza gelmeden, materyalinizi ve deseninizi firmamıza gönderebilir ve işlem sonucunu tekrar kargo ile teslim alabilirsiniz. Üstelik numune çalışmasının baştan sona videosunu da talep edebilirsiniz.
 

Uzun Ömür, Minimum Sarfiyat

BM Serisi fiber lazer markalama makineleri, fiyat/performans odaklı anlayışla tasarlanmış olup, başlangıç maliyetini ve işletim maliyetini kontrol altında tutmanıza yardımcı olur. Ayrıca fiber lazer kaynakları 100.000+ saat kullanım ömrü ile benzersiz bir sarfiyat performansı sunmaktadır.
 
Fiber Lazerci Türkiye’nin en büyük ve kapsamlı lazer yedek parça depolarından birini, sizlerin ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılayabilmek için sürekli güncel tutmaktadır. Zaman içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz her parçanın yedeğini stoklarında bulundurmakta, dilerseniz adresinize kadar teslim edip montajını sağlamaktadır.
 

Eksiksiz Çözüm

BM serisi fiber lazer markalama makineleri, ekipmanlarıyla birlikte eksiksiz bir çözüm olarak, tüm ihtiyaçlarınıza cevap olacak. Silindirik malzemelerde yapacağınız işlemlerde kullanabileceğiniz divizör, seri üretimde kullanacağınız ayak pedalı, koruyucu gözlük ve alet çantasının yanısıra HP marka dizüstü bilgisayar ile size kalan yalnızca makineyi fişe takmak olacak.
 
Sektörde bulunan 2000’den fazla makinelerimizin her birinin teslim edildikleri ilk günden beri arkasında olmaktan gurur duyuyoruz. Uzman teknik servis ekibimizle makine başında veya mümkün olduğu durumlarda uzaktan destek ile teknik servis hizmeti veriyoruz.