• Adres: İ.O.S.B ESENLER SAN. SİT. ORTAKLAR İŞ MERKEZİ
    B BLOK NO : 35-36 BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL

  • İletişim: 0212 549 63 33
    info@fiberlazerci.com

Cam Tüplü 3 Eksenli Markalama

Cam Tüplü 3 Eksenli Markalama

 

Sınırları zorlamanın vakti geldi. Geleneksel cam tüplü karbondioksit markalama makinelerinde yaşanan küçük alan problemini artık rafa kaldırıyoruz. BY Lazer Karbondioksit Cam Tüplü Geniş Alan Dinamik Odaklı Markalama Makinesi’nin 3 eksenli galvonometer lazer kafası sayesinde çalışma alanımız artık daha geniş, detaylı işlerimiz daha hassas.

 

Daha Büyük Alan

Cam Tüplü Galvo Lazeriniz artık sizi 300mm çalışma alanı ile sınırlamayacak. 3 eksenli dinamik odaklı galvo tarama kafası sayesinde artık daha büyük markalama ya da kesim işlerinizde de hızlı ve hassas sonuçlar alabileceksiniz. BY Lazer Geniş Alan Galvo Lazer Markalama Makinesi ile çalışma alanı 600mm x 600mm’e kadar yükseltilebilir.
 

Daha Ekonomik

Cam Tüplü Galvo Lazerler, piyasada ‘galvo lazer’ olarak bilinen Metal Tüplü (RF) Lazer Markalama Makinelerinin daha ekonomik alternatifleridir. Metal Tüplü markalama makineleri fiyat olarak daha yüksek bütçeler gerektirdiği için zaman içerisinde alternatifleri tasarlanmıştır. Bu alternatifler 3 ihtiyaca yönelik olarak çözümlendirilmiştir; güç, ışık inceliği ve çalışma alanı. Şimdi bu 3 ihtiyaca da daha önceki alternatiflere göre daha başarılı çözüm sunan makinemizle tanışma zamanı.
 

Reci Tüp

Cam Tüplü Karbondioksit Lazer Markalama Makinelerinde en ince lazer ışığına ulaşmak, en hassas sonuçlara ulaşmak demek. Lazer cam tüplerin ışıkları Metal tüplere kıyasla daha kalındır ve bu da hassas markalama işlemlerinde dezavantaj oluşturmaktadır. Bu sebeple en ince ışık çıkışını alabildiğimiz Reci Tüpleri kullanmaktayız.