• Adres: İ.O.S.B ESENLER SAN. SİT. ORTAKLAR İŞ MERKEZİ
    B BLOK NO : 35-36 BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL

  • İletişim: 0212 549 63 33
    info@fiberlazerci.com

BM Kuyumcu Kasa Fiber Markalama

BM Kuyumcu Kasa Fiber Markalama

Fiber Lazerler teknolojileri geregˆi, uzun ömu¨rlu¨ bakım gerektirmeyen sogˆutma gereksinimi az, tu¨ketimi du¨s¸u¨k lazer kaynaklarıdır.
 
Fiber Lazer Markalama Makinesi ile yapacağınız işlemler silinmez, kalıcıdır. Makine çevre dostudur, atık olus¸turmaz. Enerji sarfiyatı düşüktür. Pozisyon tekrarında yüksek hassasiyet sağlar.
 

Sektörel Çözüm

Kuyumculuk ve bijüteri sektörü için özel olarak tasarlanan kapalı kasa fiber markalama makineleriyle hem madenlerden oluşan tozları vakumlayabilecek hem de işinizin mahremiyetini koruyabilecekseniz. Makine standart konfigürasyonu ile birlikte gelen divizör, mengene, hava emiş motoru ve bilgisayar tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek.
 
Fiber laerci BM serisi fiber lazer markalama makineleri, galvonometrik lazer kafası içinde bulunan ultra hızlı aynalar sayesinde işlemlerinizi saniyeler içerisinde tamamlar. Üstelik hız performansının yanısıra sunduğu 0.01mm’lik hassasiyet değeri en detaylı işlerinizde bile mükemmel sonuç almanıza olanak tanır.
 

Ziynet Tasarımları Artık Çok Kolay

İsimli kolyeler ve bileklikler gibi maden astarından kesilen ziynet ürünleri için yapılan geleneksel, yavaş ve hata payı yüksek işlemler hem vakit hem de maliyet yönünden kullanıcıları çok zorlamaktadır. Üstelik ince detaylı işleri yapmak neredeyse imkansızdır. Fiber lazer markalama makineleriyle hem hızlı hem de detaylı uygulamalar yapabileceksiniz.
 
Fiber lazer markalama makineleri ile yüzük, bilezik gibi silindirik yapıda olan ürünlerin hem içine hem de dışına markalama yapabilmek de mümkün. Tek yapmanız gereken ürünü divizöre yerleştirmek ve hatasız işlemlerin tadını çıkartmak. Üstelik aşağı ve yukarı yöndeki hareket hızı arttırılabilen ya da azaltıla bilen lazer kafası sayesinde kesim sırasında hassasiyeti arttırmak mümkün.
 

Uzun Ömür, Minimum Sarfiyat

BM Serisi fiber lazer markalama makineleri, fiyat/performans odaklı anlayışla tasarlanmış olup, başlangıç maliyetini ve işletim maliyetini kontrol altında tutmanıza yardımcı olur. Ayrıca fiber lazer kaynakları 100.000+ saat kullanım ömrü ile benzersiz bir sarfiyat performansı sunmaktadır.
 
Fiber lazerci Türkiye’nin en büyük ve kapsamlı lazer yedek parça depolarından birini, sizlerin ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılayabilmek için sürekli güncel tutmaktadır. Zaman içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz her parçanın yedeğini stoklarında bulundurmakta, dilerseniz adresinize kadar teslim edip montajını sağlamaktadır.